Hakkımızda


Bilişim Sektöründe 2007 yılından varız !

Bilişim sektörünün yapı taşlarından bilgisayar sektöründe 2007 yılından bu yana aktif olarak hizmet etmekteyiz. Bilgisayar sektörünün yanı sıra, yazılım çözümlerinde de ciddi başarılar elde ettik. Disksiz cafe olarak tecrübemizi, bu işten para kazanmayı hedefleyen iş yerlerine, daha iyiyi ve kazançlı e-spor merkezleri oluşturmak için harcıyoruz.

Türkiye olarak yeni ve güçlü bir spor olan e-spor alanında atılan adımları daha da geliştirme gayesiyle biz de, internet kafe imajını değiştirip, profesyonel e-spor sistemleri tasarlıyoruz. Hem dizayn olarak, hem sistem olarak internet kafe işletmecilerini doğru yönlendirerek gelirlerini arttırıp, internet kafeciliğin kötülenen imajını tamamen toplumun istediği şartlara getirmenlerinde öncü oluyoruz. Tecrübemiz ve iş noktasındaki akış hızımız ile siz değerli e-spor severleri gelecek ile buluşturuyoruz.

2007 yılından bu yana iş başındayız

Yaklaşık 25 Yıllık tecrübe ve aşkla işimizin başındayız. Siz değerli e-spor severlerin her alanda destekçisiyiz.

Mutlu Müşteriler

Amacımız müşterilerin kazancını arttırmaktan yana ama müşterilerimizin iş yükünü de hafifletmek. Bunun için çabalıyor, bunun için gece gündüz sistemler geliştiriyoruz. Sonuç mutlu bir yorgunluk.

Çalışma Alanımız

external
external
external

Lokasyon

Adres: Bahçelievler Mh. Cengiz Topel Cd. 91. Sk. No.39/ A

Şanlıurfa / Haliliye

Telefon:+90 (414) 606 07 08

Müşteri Hizmetleri:+90 (850) 303 06 06

Email: bilgi@disksizcafe.com


Business Hours

Haftaiçi 08:00 ile 18:00 saatleri arası

Haftasonu 10:00 ile 18:00 saatleri arası